چشم انداز و بیانیه مأموریت


چشم انداز ما صداقت اخلاقی وحرفه ای، وفاداری وخدمت ارزش افزا با مشتریان و پیشروبودن دربازارجهانی برای دستیابی به تولیدات وخدمات ارزشمند.

ماکیفیت رابه عنوان عاملی تعیین کرده ایم که به مشتریان ارزش افزوده می دهدوانتظاراتشان رابرآورده می سازدوازآن نیز فراتررفته وهمواره امکان دستیابی به فرصت جدید برای ارائه خدمات نوین تررافراهم آورده است.

مأموریت ما فرهنگ سازی درتولیدوارائه خدمات درجهت حمایت ازصنعت (گاز ،آب و فاضلاب ، … ) وتعدیل هزینه های جاری مشتریان بالقوه و بالفعل با بهره گیری از نیروهای ارزشی ، متعهد و متخصص با استقرار فناوری اطلاعات (IT Governance) در سازمان به منظور ارزش آفرینی مستمر در حوزه فعالیت و خدمات ،خود را بین مشتریان و جامعه توسعه و تقویت نموده و فضای پشتیبانی و اعتماد را جهت ورود به بازارهای داخلی و خارجی فراهم نماییم .

  • پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان و برقراری ارتباط مستمر با آنها / CRM
  • رسیدگی به شکایات در راستای افزایش رضایتمندی مشتری و نیز افزایش قابلیت سازمان جهت بهبود محصولات
  • برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم جهت پیشگیری و کاهش پیامدهای زیست محیطی و کاهش ضایعات
  • ارائه خدمات نوین مطابق با اصول و معیارهای حوزه سرآمدی
  • ارائه محصولات با سطح کیفیت متمایزو برتر
  • ارتقاء سطح دانش سازمانی و مدیریت آن
  • بهره گیری از تیمهای متخصص ومتعهد در حوزهای مختلف سازمان
  • استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات و برنامه ریزی منظم نگهداری و تعمیر زیر ساخت های تولیدی

 

مشتریان گرامی ، با سلام و احترام ‌
لازم به ذکر است که استفاده از محتوای برند روتنگران به صورت عکس و فیلم تنها با نمایش لوگوی روتنگران روی تصاویر امکان پذیر می باشد.
با علم به اینکه اکثر مشتریان به علت بازار رقابتی موجود تمایلی به ذکر نام برند در صفحات اجتماعی خود ندارند اما حق مالکیت معنوی کلیه طراحی ها و خروجی ابزار بازاریابی برند روتنگران متعلق به این برند می باشد و امکان استفاده از آن بدون لوگو میسر نمی باشد .
خواهشمند است در صورت تصمیم گیری بر اساس سیاست های داخلی مجموعه محترم خود به عدم اشاره به نام برند، نسبت به عکاسی کالا ها توسط خود اقدام فرمایید.
بدیهی است استفاده از تصاویر و ویدوهای برند روتنگران با لوگو تایپ روی تصاویر نیاز به کسب مجوز نداشته و بلامانع می باشد .
با تشکر
روتنگران

مشاوره خرید
گفتگو در واتساپ